Kasrı Cennet Evleri Konut Yapı Kooperatifi

Adres :
Yeni Pervane Mahallesi (Eski Çevreyolu Üzeri) Kocasinan Bulvarı No:189

Kayseri / Kocasinan

  • kasrı cennet
  • Kooperatif
  • http://www.kasricennetevleri.com
  • +90 (352) 245 26 30
  • +90 (352) 245 26 75

Firma Hakkında

KASR-I CENNET EVLERİ KONUT YAPI KOOPERATİFİ

Hayallerinizin kapısını aralayan projeleri hayata geçiren KASR-I CENNET EVLERİ ile yeni bir yaşama merhaba…

Kooperatifimiz kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere 2007 yılı Nisan ayında kurulmuştur. Misyonumuz, Konut sektöründe modern, yaşanabilir, güvenli ve güvenilir binalar inşaa etme amacındadır. Kayseri’nin en güzel semtinde tüm olanaklardan yararlanmak aynı zamanda şehir merkezinde hayalini kurduğunuz elit yaşam standartlarında sağlıklı bir yaşamın kapılarını kooperatifimiz sizlere açıyor.

Bu şehrin insanı olmamızdan dolayı bölgenin etnik, coğrafik ve iklimsel yapısını çok iyi analiz ettik ve biliyoruz ki iyi kötü başımızı sokacak bir ev değil, kalitesi yüksek, insan gibi yaşayacağımız sımsıcak yuvalarımız olsun istedik. Çünkü biz ataerkil bir toplumuz, hayatımız yuvalarımızda geçiyor. Yuvalarımız sadece otel gibi kullanım amaçlı değil aile bireylerimizle sımsıcak yaşayacağımız evler olmalıdır.

Kooperatifimiz mimari estetiğe uygun kentleşmeye müsait ve sıcak komşuluk ilişkileri içinde yapı kalitesiyle de aradığınızdan fazlasını bulacağınız konutları sunuyor.

Ülkemizde her şeyde olduğu gibi, kooperatif sektörü de güvene dayalıdır. Bizler bunların bilincinde olarak siz değerli insanımıza güvenli ve de güvenilir bir kooperatif olma prensibindeyiz. Tamamen şeffaflık politikasıyla sizlerin evlerini sizlere en kısa, en kaliteli, en sağlam bir şekilde sunmaktayız. Bu bölge Kayserimizin modern Kentleşmesine ayna olacak bir semttir. Yeni imar uygulamaları ile yapılacak eski binaları yıkarak değil tamamen boş bir alan üzerine yepyeni bir imar planı uygulaması ile yeni binalar yapıyoruz ve m² olarak küçük metrajlı daire tipinden çok uygun yaşam alanları, konforu ve ferahlığı sunan 150, 175 ve 200 m² ‘lik gerçek lüx konutları inşa ediyoruz.

Binaların deprem yönetmeliğine göre yapıldığının özellikle altını çiziyoruz. Kooperatif olarak güveni prensip edindik ve önce güvenli konutlar yapmayı planladık. Böylece Üniversitelerde ki öğretim görevlilerinden destek alarak inşaat yapacağımız zeminlerin 30 metre altına inerek sondajlar yaptık ve yüksek binalarımızı taşıyacak zemini bulduk. Böylece her bir binamız için yaklaşık 80 cm çapında 15 metre derinliğinde 100 ila 130 adet Jet Grout kazık sistemini uyguladık. Kalite yaşam tarzıdır. Güzel yaşamaksa sanattır. Biz sizlere bunu vaat ediyoruz. Bu yüzden KASR-I CENNET EVLERİ ile doğru adrestesiniz.Çünkü sizler bize güveniyorsunuz bizde sizlere güvenilir sağlam konutlar yapan sizlerin güvenlerini haklı çıkaran kooperatif olmalıyız.

Yüklenici Firma

Mahal Listesi