S.S.AK-SARAY SİTELERİ KONUT YAPI KOOPERATİFİ

Adres :
KÖPRÜBAŞI MAH. SULTANAHMET SOK.NO:18A KARATAY/KONYA

Konya / KARATAY

  • İSMAİL HAKKI GÜL
  • MUSTAFA ERTEN
  • ESMA KARA
  • 444 DAİRE 1 DÜKKAN
  • Kooperatif
  • http://www.aksaraysiteleri.com.tr
  • 03323533320
  • 03323533321

Daire Tipleri

Firma Hakkında

GELECEĞİN YÜKSELEN YILDIZI KARATAY
KARATAYIN İNCİSİ AK-SARAY

İnsanoğlu her dönem mükemmeli aradı, ilk insandan bu güne, yaşam alanlarında güven, huzur ve konfor aranarak günümüzün modern yapıları inşa edilmeye başlandı. Barınmak ve korunmak gibi temel ihtiyaçları gidermekle başlayan bu süreç artık yerini teknolojinin de yardımıyla daha çok konforlu, daha çok estetik, daha güvenli ve daha sağlam yapılara bıraktı.

İnsanoğlu'nun bu arayışı her dönemde daha lüks ve güvenli konutların oluşmasına neden oluyor. İşte bu arayış beraberinde Konya'da, Şehrin merkezinde Mevlana Türbesinin hemen yanı başında AKSARAY konutlarını yükseltiyor.

Karatay Belediyesi öncülüğünde kurulan kooperatifimiz, şehir merkezinde bulunan Mevlana Müzesi, Mevlana Kültür merkezi gibi manevi güzellikler içinde kurulmuş adeta bir Saraydır. 19 blok ve toplamda 444 daireden oluşan kooperatifimiz yapılan araştırmalara göre Konya’nın 2007 – 2015 yılları arasındaki 148 binlik konut ihtiyacını karşılamak adına kurulmuş, Kentsel Dönüşümün en güzel uygulandığı projelerden biridir. Böylece kooperatifimiz Karatay’ın geçmişten gelen misyonunun devamı ile geleceğinde de modern ve marka olması adına bu gelişmenin bir parçası olmayı kendine bir misyon edinmiş ve bunu gerçekleştirmek için hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Karatay’ın hızlı gelişiminin mimarı ve lideri olan, Karatay’ı modern yapılaşmaları ve altyapısıyla 21. yüzyıl kenti haline getiren Başta Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Hançerli ve değerli ekibine ilçemize ve şehrimize kattıkları vizyondan ötürü şükranlarımızı sunarız. 

Gelin Aksaray konutlarında Huzura ve güzel bir yaşama hepberaber Merhaba diyelim.
Gelin bu güzel hayatı Aksaray Konutlarında birlikte paylaşalım.

Yüklenici Firma

Mahal Listesi